Koordinátorka ošetrovateľskej starostlivosti

Koordinátorka ošetrovateľskej starostlivosti

Miesto práce
Pažítková 2, Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac       odmeňovanie podľa zákona 553/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V tejto pracovnej pozícii komplexne koordinuješ 10 členný tím sestier a praktických sestier, dohliadaš nad ich výkonom samostatnej odbornej práce pri poskytovaní ošetrovateľskej starostlivosti v súlade s právnymi predpismi, vnútornými predpismi a štandardmi kvality, zostavuješ plánu služieb, kontroluješ vedenia ošetrovateľskej dokumentácie v programe Cygnus, zodpovedáš za správne bezpečné uloženie liekov vrátane omamných látok, zúčastňuješ sa porád zdravotníckeho tímu, predkladáš návrhy a podávaš súhrn informácii o zdravotnom stave klientov, spolupracuješ na zaučení nových zamestnancov ZÚ a kontinuálnom vzdelávaní zdravotníckych pracovníkov, navrhuješ podnety do porád za zverený úsek, zodpovedáš za zverený sklad, vedieš evidenciu zdravotníckych pomôcok a prístrojov, zabezpečuješ ich nepretržitú pripravenosť, v prípade poškodenia a poruchy navrhuješ ich opravu, prípadne vyradenie z evidencie, zabezpečuješ dodržiavanie prevádzkového poriadku, interných smerníc a vedieš k tomu zamestnancov svojho úseku, úzko spolupracuješ s koordinátormi opatrovateľskej starostlivosti a fyzioterapie. Skrátka komplexne manažuješ prácu sestier  a praktických sestier v zariadení tak, aby všetko fungovalo v najvyššej možnej kvalite. Je toho podľa teba veľa? Áno je, avšak netreba sa báť. Do práce Ťa zaučí  manažérka zdravotného úseku, ktorá bude aj Tvoja priama nadriadená. Bude Ti nápomocná, avšak je potrebná veľká miera samostatnosti a schopnosti rozhodovať sa. Vhodné sú aj líderské schopnosti, predsa len, budeš riadiť pomerne veľký tím. Nevyhnutnosťou je schopnosť pracovať v tíme, pri našej veľkosti to ani inak nejde.
Ide o pomerne dynamickú prácu, kde ťa popri pravidelne opakujúcich sa činnostiach vždy prekvapí nová situácia, čiže nudy sa báť nemusíš.

Ak si človek, ktorý má stále potrebu veci zlepšovať a inovovať, hľadáme práve teba. Ako zariadenie máme záujem sa stále posúvať vpred a hľadáme človeka, ktorý nám v tom pomôže. Ak máš záujem sa o nás dozvedieť viac, pozri si našu stránku www.ddpazitkova.sk. Na našom Facebooku nájdeš bohatú fotogalériu, aby si videl, ako to u nás reálne vyzerá: www.facebook.com/DomovDochodcovPazitkova2.

Odpustíme si klišé o mladom a dynamickom kolektíve J Náš kolektív je naopak vekovo vyrovnaný, veríme, že prínosom môže byť mladosť a dravosť, ale aj skúsenosti a rozvaha. Preto u nás nájdeš zamestnancov, ktorí sú tesne po skončení školy, ale aj zamestnancov tesne pred dôchodkovým vekom. Chceme vytvoriť tím, v ktorom sa nám bude spolu robiť dobre J

Zamestnanecké výhody, benefity

37,5 hodinový pracovný týždeň
5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
príspevok na DDS vo výške 20,-€ mesačne
2x ročne odmeny
po splnení podmienok príspevok na rekreáciu
po dohode príspevok na zvyšovanie kvalifikácie
v prípade potreby flexibilný pracovný čas
služobný telefón
plánované teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

– výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace (nemôžeš byť odsúdený/á za úmyselný trestný čin)
– potvrdenie o požadovanej praxi
– štruktúrovaný životopis
– motivačný list
– fotokópiu diplomu o požadovanom vzdelaní
– doklad o zápise v Komore sestier.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našom zariadení. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnili uvedené predpoklady. Ostatných možno v budúcnosti oslovíme na iné uvoľnené pozície.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním     vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore   ošetrovateľstvo, špecializácia v odbore ošetrovateľská starostlivosť v komunite

Ostatné znalosti     Microsoft Outlook – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý

Počet rokov praxe    5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

samostatnosť, bezúhonnosť, komunikačné zručnosti, vedenie tímu, empatia, asertivita, flexibilita

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kirschnerová
Tel.: +421243339045, kl. 112
E-mail: personalista-mzdy@ddpazitkova.sk

Môže sa Vám ešte páčiť...