Koordinátor/ka fyzioterapeutov

Koordinátor/ka fyzioterapeutov

Miesto práce
Pažítková 2, Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto)
od 1 370 do 1500 EUR/mesiac odmeňovanie podľa zákona 553/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V tejto pracovnej pozícii komplexne koordinuješ 3 členný tím fyzioterapeutov, dohliadaš nad ich výkonom samostatnej odbornej práce pri poskytovaní fyzioterapeutickej a rehabilitačnej starostlivosti v súlade s právnymi predpismi, vnútornými predpismi a štandardmi kvality, kontroluješ  správnosť zdravotnej dokumentácie v programe Cygnus, vyhodnocuješ záznam o realizácii výkonov bazálnej stimulácie, koordinuješ činnosť aplikovaných prvkov bazálnej stimulácie v spolupráci s interdisciplinárnym tímom povereným starostlivosťou o klienta. Vykonávaš fyzioterapeutické vyšetrenie a kineziologické vyšetrenie neuromuskulárneho systému, kardiovaskulárneho systému, respiračného systému, elektrodiagnostiku, fyzioterapeutické vyšetrenia v oblasti pracovnej, psychosociálnej, výchovnej a preventívnej. Určuješ a vykonávaš fyzioterapeutické postupy zamerané na prevenciu vzniku imobilizačného syndrómu. V rámci prevencie dekubitov koordinuješ polohovací a vysádzací režim klienta v spolupráci so zdravotníckym personálom. Vzdelávaš klienta, rodinu a komunitu, ako aj zdravotníckych pracovníkov o fyzioterapeutickej starostlivosti s dôrazom na sebestačnosť a navrátenie zdravia klienta, o rôznych druhov polohovaní, posturálnej životospráve, režimových opatreniach, používaní kompenzačných pomôcok, rehabilitačných pomôcok a prístrojov vrátane možnosti ďalšej fyzioterapeutickej a rehabilitačnej starostlivosti.

Skrátka komplexne manažuješ prácu fyzioterapeutov v zariadení tak, aby všetko fungovalo v najvyššej možnej kvalite. Vhodné sú aj líderské schopnosti, predsa len, budeš riadiť tím. Nevyhnutnosťou je schopnosť pracovať v tíme, pri našej veľkosti to ani inak nejde.
Ide o pomerne dynamickú prácu, kde ťa popri pravidelne opakujúcich sa činnostiach vždy prekvapí nová situácia, čiže nudy sa báť nemusíš.

Zamestnanecké výhody, benefity

– 37,5 hodinový pracovný týždeň,
– 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
– príspevok na DDS vo výške 20,00 Eur mesačne,

– min. 1x ročne odmeny (snažíme sa dvakrát, zvyčajne sa nám to aj podarí J ),

– po splnení podmienok príspevok na rekreáciu,

– po dohode príspevok na zvyšovanie kvalifikácie,

– v prípade potreby flexibilný pracovný čas,

– po skončení pandemickej situácie plánujeme aj teambuildingy.

Informácie o výberovom konaní

– výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace (nemôžeš byť odsúdený/á za úmyselný trestný čin)
– potvrdenie o požadovanej praxi
– štruktúrovaný životopis
– motivačný list
– fotokópiu diplomu o požadovanom vzdelaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našom zariadení. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnili uvedené predpoklady. Ostatných možno v budúcnosti oslovíme na iné uvoľnené pozície.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapeut

Ostatné znalosti     Microsoft Outlook – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý

Počet rokov praxe    2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

samostatnosť, bezúhonnosť, komunikačné zručnosti, vedenie tímu, empatia, asertivita, flexibilita

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Domov dôchodcov je zariadenie pre seniorov v Bratislave. Štruktúra klientov je rôznorodá, či už zdravotne alebo povahovo, tvoríme však veľkú rodinu. Na Pažítkovej máme aktuálne 58 klientov, s kapacitou 126 a 90 zamestnancov. Klienti u nás žijú v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, zhruba 50 klientov však máme na oddelení so zníženou mobilitou, títo klienti si vyžadujú intenzívnejšiu opatrovateľskú starostlivosť.


Ak si človek, ktorý má stále potrebu veci zlepšovať a inovovať, hľadáme práve Teba. Ako zariadenie máme záujem sa stále posúvať vpred a hľadáme človeka, ktorý nám v tom pomôže. Ak máš záujem sa o nás dozvedieť viac, pozri si našu stránku www.ddpazitkova.sk. Na našom Facebooku nájdeš bohatú fotogalériu, aby si videl, ako to u nás reálne vyzerá: www.facebook.com/DomovDochodcovPazitkova2.

Odpustíme si klišé o mladom a dynamickom kolektíve J Náš kolektív je naopak vekovo vyrovnaný, veríme, že prínosom môže byť mladosť a dravosť, ale aj skúsenosti a rozvaha. Preto u nás nájdeš zamestnancov, ktorí sú tesne po skončení školy, ale aj zamestnancov tesne pred dôchodkovým vekom. Chceme vytvoriť tím, v ktorom sa nám bude spolu robiť dobre J

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kirschnerová
Tel.: +421243339045, kl. 112
E-mail: personalista-mzdy@ddpazitkova.sk

Môže sa Vám ešte páčiť...